Портативний алкотестер Dräger Alcotest 5820

  • Портативний алкотестер Dräger Alcotest 5820

  • Модель: Drager Alcotest 5820

  • 0 грн.

  • Без ПДВ: 0 грн.

Алкотестер Dräger Alсotest 5820 це професійний алкотестер, зручний в користуванні, точний. Завдяки Dräger Alсotest 5820  ви завжди отримаєте точний результат вимірювання залишкового алкоголю. Щоб підготувати прилад до роботи, потрібні лічені секунди, після чого можна виконувати тест. Управління алкотестером здійснюється за допомогою кнопки для підтвердження вибору меню ОК та двох кнопок переміщення по меню. Прилад має сучасний дизайн.

Короткі технічні відомості:

  • Дискретність шкали - 0,01 ‰

Періодичне калібрування алкотестера  Alcotest 5820 продовжить строк його використання та покращить точність вимірювань.

Технічні характеристики

Тип датчика електрохімічний
Діапазон вимірювань від 0 до 2,5‰
Мундштук з гігієнічного пластику в індивідуальній упаковці
Особливості

функція антиобман, дисплей з підсвіткою

Хорошою альтернативою даної моделі алкотестера є алкотестер Алкофор 105. Це сучасний прилад, який досить компактний за розмірами і вигідно виділяється серед побратимів акуратним корпусом, передня панель якого виконана з алюмінію. Прилад легко лежить у руці, оскільки розмір у нього не більший за звичайну мобілку. Для виведення приладу в робочий режим знадобиться біля 60 секунд. Прилад слід використовувати з мундштуками, якы входять в комплект з прибором. Їх всього 5 шт, але цього цілком достатньо, щоб якісно користуватися ним персонально, або невеликою компанією. Адже приємним бонусом є те, що розробник подбав про те, щоб діаметр мундштука співпадав з діаметром трубочки для коктейлю. А отже, у випадку колективного використання на мундштук можна одіти окрему трубку, яка дешева по вартості, та дозволить витримати всі необхідні гігієнічні норми. Використання ж мундштука - обов'язкове, оскільки в ноьому влаштований зворотній клапан, що забезпечує корректну роботу функції «антиобман» та оберігає сенсор алкотестера від пошкодження. Доречі сенсор в алкотестері Алкофор 105 не аби-який. Тут використовується електрохімічний сенсор виробництва Великобританії, який забезпечує роботу прилада в діапазоні від 0 до 3,0 проміле з розподільною здатністтю 0,01 проміле. При чому точчність прилада підтверджена не тільки виробником, а й центром УкрЦСМ, адже цей прилад внесений в реєстр вимірювальної техніки України про що надаються сертифікати до кожного алкотестера, що підтверджують їх роботу в межах характеристик, що заявлені виробником. Прилад розрахований для використання до 5 тестів за день і може повноцінно використовуватися на невеликих підприємствах або персонально. Результати замірів відображаються на 1-о рядному 4-х символьний дисплей з підсвіткоюї. Живлення здійснюється за допомогою одого елемента живлення LR03 типорозміру ААА. Його достатньо для проведення до 500 тестів. Тож алкотестер Алкофор 105 можна розглядати як чудовий персональний алкотестер і дякуючи тому, що він комплектується комплектом дозвільних документів Державного зразка може бути використаний як прилад, результати якого мають юридичну силу, що надасть вам впевненості у випадку непорозумінь з поліцією під час вашого руху на авто. Цей прилад  є найдешевшим в Україні приладом з якісним електрохімічним сенсором, який можна використовувати як персонально так і на невеликих підприємствах. Купити Алкофор 105- означає придбати якісний алкотестер, який буде служити вам довгі роки. 

Алкотестер персональний АлкоФор 105

Техничні характеристики

Тип сeнсора элeктрохимичeский (Англия)
Диапазон измeрeний 0.000 – 3.000 промиллe.
Погрeшность +/-0,05‰ до 0,50‰ и 10% свышe 0,50‰
Количeство измeрeний в дeнь: до 5-ти (условно-расчeтноe значeния исходя из мeжкалибровочного пeриода и максимального количeства тeстов в этот пeриод).
Пороговоe значeниe 0,20‰
Нижний порог отображeния рeзультатов  (‰) 0,06
Вeрхний порог отображeния рeзультатов (‰) 3,0
Питаниe Одна батарeйка размeра «ААА» 1,5 Вольт. Автоматичeскоe выключeниe
Нижний порог напряжeния (Вольт) 1,3
Габаритныe размeры (мм) 110 (высота) Х 42 (ширина) Х 22 (толщина)мм
Масса алкотeстeра 68 г (включая элeмeнты питания)
Врeмя выхода в рeжим готовности 8 сeк
Врeмя анализа (сeк) 10 сeк

* Пам'ятайте!!!  Алкотестер- це прилад, сенсор у якого змынюэ свої властивості з часом або з його навантаженням. Тому для всіх алкотестерів існує таке поняття, як міжсервісний інтервал.Наприклад для алкотестера Алкофор 105 він випадає один раз в 12 місяців або через 1000 тестів. Це досить таки хороший показник.

 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мітки: Портативний алкотестер, Dräger Alcotest 5820, купити драгер