Індивідуальний алкотестер Drager Аlcotest 3000

  • Індивідуальний алкотестер Drager Аlcotest 3000

  • Модель: Drager Аlcotest 3000

  • 0 грн.

  • Без ПДВ: 0 грн.

Алкотестер Drager Alcotest 3000 – індивідуальний алкотестер з професійними характеристиками

Алкотестер Drager Alcotest 3000 - це точний та швидкий алкотестер. Прилад зручний в користуванні. Управління здійснюється за допомогою однієї кнопки керування. Алкотестер реалізовано на професійному електрохімічному сенсорі. Алкотестер є мундштуковим, проте можливий і пасивний забір проби потітря без мундштука. В приладі реалізована функція антиобман. Він може працювати в широкому діапазоні температур.

Технічні характеристики

Тип датчика електрохімічний
Діапазон вимірювань 0,00–5,00‰ (промилле)
Мундштук мундштук з гігієнічного пластику в індивідуальній упаковці
Особливості швидка робота, антиобан, звукова та світлова сигналізація
Живлення батаерейки АА - 2шт.
Розміри (Д x Ш x В) 142 х 75 х 36 мм
Вага (без елементів живлення) 195 грам 

Проте слід звернути увагу на аналогічні алкотестери, які також якісно справляються з своїм основним призначенням.

Алкотестер Алкофор 307 – це сучасний алкотестер з електрохімічним сенсором виробництва Великобританії, який розрахований для інтенсивного використання на невеликих та середніх підприємствах, в медичних кабінетах, службах безпеки банків, держустановах та в нацполіції. Прилад є засобом вимірювальної техніки. Він внесений в реєстр вимірювальної техніки України та має всі необхідні сертифікати. Ним можна швидко визначати вміст алкоголю в крові особи, що тестується в діапазоні від 0 до 3,0 проміле. Мінімальне порогове значення у цього алкотестера складає всього 0,06 проміле. Результати вимірювань відображаються на висококонтрастному ЖК-дисплеї з розподільчою здатністю до 0,01 проміле. Електрохіміччний сенсор цього прилада розрахований на проведення до 25 тестів за добу, без втрати точності показників. Управління приладом здійснюється за допомогою двох кнопок керування.  Живиться Алкофор 307 від елемента живлення типу «Крона» та для стаціонарного використання у нього передбачена можливість підключчення мережевого адаптера (в комплект не входить), або адаптера для живлення від бортової мережі автомобіля, яким комплектується даний алкотестер. Оскільки прилад можна використовувати в різних галузях, то для зруччності транспортування він поставляється в зручному пластиковому кейсі. Алкотестер Алкофор 307, як і всі інші прилади з лінійки Алкофор оснащені якісними та точними сенсорами які вигідно вирізняються своєю високою селективністю серед інших алкотестерів.
Для здійснення тесту за допомогою алкотестера, використовуються змінні одноразові пластикові мундштуки. У режимі продування через мундштук аналізатор автоматично контролює тривалість видоху і об’єм повітря відповідно з заводськими налаштуваннями алкотестера. Зразок проби повітря для аналізу забирається з області легень - органу, що є найбільш насичений парами етанолу, щоб отримати максимально достовірний результат. В комплект з приладом входить 5 мундштуків із зворотнім клапаном. Іх цілком достатньо для індивідуального використання, проте у випадку використання алкотестера в колективі потрібно дотримуватися гігієнічних норм.  Для цього можна піти по шляху оптимізацій витрат на мундштуки шляхом використання спеціальних трубочок для мундштуків, які є в рази дешевші за мундштуки і хоча не повністю замінюють мундштук, проте якісно його доповнюють та вирішують питання дотримання гігієни при перевірці потоку людей. 
Примітним є те, що на алкотестер алкофор 307 розповсюджується офіційна гарантія на протязі 12 місяців або 3000 тестів. Щоб проконтролювати кількість тестів у даного алкометра є свій внутрішній лічильник тестів (пам’ять). Цей прилад добре себе зарекомендував як надійний та точний алкотестер, який використовується у відділах охорони праці підприємств та медкабінетах.


Технічні характеристики

Тип сенсора Електрохімічний
Діапазон вимірів 0,00-3,00 проміле
Розподільча здатність 0,01 проміле
Рабоча температура 10 - 40 С
Живлення батарейка типу «Крона», 12V, Можливість підключення адаптера 220 Вольт
Особливості лічильник здійснених тестів, увімкнення підсвітки екрану в разі перевищення гранично допустимої норми, пам`ять результатів 5-и останніх вимірів, функція Антиобман
Память на 5 останніх тестів
Розміри 120х62х28 мм
Вага 108г
Країна реєстрації бренду Україна

Комплектація

1.    Мундштуки 5шт.
2.    Інструкція з експлуатації
3.    Адаптер 12v від автомобільного припалювала
4.    Алкотестер АлкоФор 307
5.    Пластиковий кейс
6.    Чохол   

Гарантія: 12 місяців,  або 3000 тестів.
   
 

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мітки: Драгер, індивідуальний алкотестер, drager