Професійний алкотестер Dräger Alсotest 3820


 • Модель: Dräger Alcotest 3820

 • 0 грн.

 • Без ПДВ: 0 грн.

Алкотестер Dräger Alсotest 3820 це професійний алкотестер, зручний в користуванні, точний. Завдяки Dräger Alсotest 3820  ви завжди отримаєте точний результат вимірювання залишкового алкоголю. Вімкнення пристрою здійснюється натисканням функціональної кнопки з підсвічуванням. Звукові сигнали доповнюють повідомлення і попередженя, що виводяться на дисплеї. Щоб підготувати прилад до роботи, потрібні лічені секунди, після чого можна виконувати тест. Управління алкотестером здійснюється за допомогою однієї кнопки.

Короткі технічні відомості:

 • Дискретність шкали - 0,01 ‰

Точність вимірювань:

 • границі допустимої похибки в робочих умовах для масової концентрації алкоголю у видихуваному повітрі: абсолютна похибка (Δ): ± 0,02 мг/л – у діапазоні від 0 до 0,2 мг/л, відносна похибка (δ): ± 10 % – у діапазоні понад 0,2 мг/л;
 • для масової концентрації алкоголю в крові: абсолютна похибка (Δ): ± 0,04 ‰ – у діапазоні від 0 до 0,4 ‰; відносна похибка (δ): ± 10 % – у діапазоні понад 0,4 ‰.

Регулярне калібрування алкотестера  Alcotest 3820 продовжить строк його використання та покращить точність вимірювань.

Технічні характеристики

Тип датчика електрохімічний
Діапазон вимірювань від 0 до 0,4 ‰
Мундштук з гігієнічного пластику в індивідуальній упаковці
Особливості функція антиобман

Проте більш доступним алкотестером з мундштуком-воронкою, який здатний проводити до 12 тестів на хвилину  АлкоФор iBlow 10

 

АлкоФор iBlow 10 — це професійний безконтактний алкотестер для перевірки великого потоку людей на стан алкогольного сп’яніння за короткий проміжок часу.

Алкотестер iBlow 10Його пропускна спроможність складає до 12 тестів на хвилину. Частіше за все алкотестер Алкофор iBlow 10 використовують на прохідних великих підприємств.

В ньому  використовується інноваційний електрохімічний сенсор SuraSell, що дозволяє провести тест безконтактно, дуже швидко та з високою точністю.

З інноваційним сенсором та якісними компонентами, що використовуються в приладі, тест займає лише декілька секунд. Тому алкотестер АлкоФор iBlow 10 часто купують підпримства для використання на прохідних і для швидких тестів безпосередньо на робочому місці. Також алкотестері АлкоФор iBlow 10 підходить для використання національною поліцією для виявлення порушників на дорогах.

Користувач може отримати точний результат вимірювання на алкоголь, причому порівняно з іншими алкотестерами дуже швидко. Дискретність шкали цього прилада становить — 0,01 «проміле».

Ще одна важлива функція в алкотестері — пасивний відбір проби повітря. Дякуючи цій функції користувач може швидко визначити наявність алкоголю в АЛКОФОР IBLOW 10 підозрілих ємностях з рідиною уникаючи безпосереднього контакту з середовищем або перевірити людину котра знаходиться у несвідомому стані.

Революційним рішенням є те, що результати вимірювань відображаються не тільки на дисплеї в числовому значенні, але й з додатковою індикацією зелений/червоний колір за контуром приладу.

Червоний колір приладу сигналізує про наявність алкоголю в повітрі, що видихається, більше позначки 0,20 «проміле».

Жоден тест з позитивним результатом на алкоголь не пройде повз Вас!

Вбудовані в корпус приладу магніти дозволяють прикріпити алкотестер до металевих поверхонь, що є досить зруччно в польових умовах.

Ця функція особливо важлива для Національної Поліції України, наприклад, під час перевірок на дорозі.

Алкотестер пройшов процедуру Державної повірки та має всі дозвільні документи для того, щоб результати алкотестера мали юридичну силу.

Алкотестер АЛКОФОР IBLOW 10Комплектація:

 1. Алкотестер АлкоФор iBlow10
 2. Інструкція з експлуатації
 3. Мундштук-воронка (2 шт.)
 4. Батарейки типу АА (6 шт.)
 5. Сертифікат перевірки типу по модулю «В». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».
 6. Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».
 7. Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мітки: Dräger Alсotest 3820, алкотестер, алкометр, драгери