Алкоблокіратор Drager Interlock 7000

 • Алкоблокіратор Drager Interlock 7000

 • Модель: Drager Interlock 7000

 • 0 грн.

 • Без ПДВ: 0 грн.

Алкоблокіратор Dräger Interlock 7000 

Dräger Interlock 7000 - це автоблокіратор, який встановлюється в кабіні автомобіля і призначений для передрейсового контролю водія на предмет алкогольного сп'яніння.  Drager Interlock 7000 це ціла система, яка складається з двох блоків: 

 1. блок управління
 2. ручний блок: алкотестер

Прилад запобігає запуску двигуна нетверезим водієм. Interlock® 7000 миттєво готовий до застосування.

Таким чином Drager Interlock 7000  допомагає автоматизувати процес допуску водія до рейсу та знизити ризики виникнення дорожньо-транспортної пригоди при водінні автомобіля або автобуса у нетрезвому стані.

Технічні характеристики

Тип датчика електрохімічний
Діапазон вимірювань до 2,5 мг/л
Тип мундштука воронка
Живлення 12/24 В
Розміри (Д x Ш x В), мм, (Блок управління/Алкотестер) 150 х 90 х 32 мм / 140 х 60 х 36 мм

 Проте слід також звернути увагу на алкотестери, які якісно виконують свою роботу.

Драгер Алкофор 507 – це сучасний алкотестер який відповідає запитам навіть самих вимогливих користувачів. Цей драгер призначений для виявлення слідів алкоголю в повітрі, що видихається. Причому конструктивно в цьому приладі передбачено аж чотири способи для відбору проби:

1. Активний тест

2. Пасивний тест

3. Швидкий тест

4. Ручний тест

 

Активний тест передбачає відбір проби звичайним способом за допомогою мундштука. Цей забір відбувається в автоматичному режимі згідно заводських налаштувань приладу. Після 6-и секундного прогріву приладу, коли на екрані з’являється надпис «Дуйте» необхідно розпочати задув через мундштук. Прилад автоматично видає результат з відбору проби повітря при досягненні необхідного обсягу повітря, що продувається через мундштук. При використанні цього режиму ви зможете отримати максимально точні результати тестів. Користуватися драгером в активному режимі максимально просто та зручно. 

Пасивний тест – це тест, який здійснюється в ручному режимі. Пасивний тест доцільно використовувати, коли необхідно перевірити наявність алкоголю в напоях або у випадку, коли людина, що тестується перебуває в несвідомому стані.

Швидкий тест – це ще одна можливість визначити вміст алкоголю у видихуваному повітрі. В даному випадку з алкотестером використовується мундштук-воронка. Цей спосіб оптимально використовувати коли є необхідність провести тестування потоку людей на предмет зловживання алкоголем. Зазвичай драгер Алкофор 507 в режимі швидкого тесту використовується на прохідних підприємств та АТП. Оскільки в даному випадку використовується мундштук-воронка, тобто драгер працює в безконтактному режимі, то тут автоматично будуть витримані всі гігієнічні норми щодо користування. Результати вимірювань подаються у вигляді:

Норма: від 0‰ до 0.2‰;

Алкоголь: понад 0.21‰.

Ручний тест – цей режим заложено в функціонал драгера Алкофор 507 для того, щоб була можливість проводити забір проби у людей, у яких немає можливості забезпечити видих повітря настільки протяжний, наскільки вимагає прилад згідно його заводських установок. Це можуть бути рідкі випадки, які пов’язані з фізичними особливостями окремих людей.

Драгер Алкофор 507 дуже досконалий прилад як функціонально, так і конструктивно. В ньому передбачено багато дрібниць, які насправді полегшують користування приладом. Завдяки можливості двостороннього встановлення

мундштука є можливість користуватися приладом як правою так і лівою рукою. У різних випадках під час користування на екрані алкометра можуть з’являтися сервісні повідомлення, які дають можливість оперативно відреагувати на ту чи іншу ситуацію. Наприклад: прилад сам повідомить вас про необхідність проведення технічного обслуговування повідомленням на екрані «Потрібне калібрування». Воно автоматично появиться і вам немає потреби слідкувати за терміном експлуатації приладу або за кількістю виконаних тестів, хоча лічильник тестів також присутній в алкотестері і за потреби до нього є доступ через меню приладу в будь-який момент. 

Ще одною перевагою перед іншими алкотестерами є можливість збереження у власну пам’ять прилада до 500 результатів вимірювань, а на SD картку пам’яті 8Gb, що входить в комплект ще до 1 000 000 результатів. В драгер Алкофор 507 заложена можливість друку результатів через мобільний термопринтер і тому може бути використаний підрозділами Національної Поліції України для проведення в походних умовах тестів на виявлення у водіїв

транспортних засобів ознак алкогольного сп’яніння. Для збереження результатів в електронному вигляді в інтерфейсі драгера Алкофор 507 передбачена можливість вивантаження результатів на персональній комп’ютер за допомогою кабеля USB, що входить в комплект поставки. Висока точність драгера Алкофор 507 дає можливість офіційно використовуватися у сфері медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів при здійсненні попередніх, регулярних, передрейсових та післярейсових обстежень, а також для використання лікарями лікувального профілю та/або молодшими медичними працівниками з медичною освітою за спеціальністю «сестринська справа», «лікувальна справа» згідно спільного наказу МОЗ України та МВС України № 65/80 від 31.01.2013 про алкотестери серії АлкоФор.

Всі драгери АлкоФор 507 проходять багаторівневий контроль якості при випуску із заводу-виробника, а також перед прямим відвантаженням товару кінцевому споживачу. Під час калібрування алкотестерів використовуються державні стандартні зразки водних розчинів етанолу (ДСТУ 022.184-2015), при використанні відкаліброваного генератора парів етилового спирту ДП «Укрметртестстандарт». Причому, похибка не перевищує 0,04‰ в діапазоні до 0,40‰ і не більше 10% в діапазоні понад 0,40‰.

Прилад АлкоФор 507 відповідає всім вимогам ДСТУ EN 15964:2014. Пристрої неодноразового використання для контролю повітря, що видихається. Вимоги та методи випробувань (EN 15964:2011, IDT). Вимірювальним елементом алкотестера АлкоФор 507 є високоселективний електрохімічний сенсор виробництва Великобританії. Завдяки цьому досягнута висока швидкість отримання результатів тестувань в діапазоні від 0 до 4,00 «проміле». Причому заявлена точність показників В діапазоні від 0 до 0,20‰ — +/-0,02, понад 0,20 — 10%. Результати відображаються на цифровому індикаторі з дискретністю 0,01‰. Час аналізу задуву складає від 2х секунд (за умови нульового тесту) та до 30 секунд (за наявності алкоголю). Нижній поріг відображення результатів складає всього 0,06‰. Порогове значення, яке виставлене в налаштуваннях драгера за замовчуванням становить 0,20‰. Приємним моментом є також той факт, що між-калібрувальний інтервал для Алкофор 507 складає 12 місяців. В Україні є офіційний сервісний центр, який забезпечує всі роботи по калібруванню, повірці, сервісному обслуговуванню драгеріів АлкоФор. Тому купити драгер

АлкоФор 507 – означає придбати якісний алкометр, який впевнено прослужить вам довгі роки. Чудові характеристики Алкофор 507, конструктивна досконалість, широка функціональність, чудова комплектація алкотестера та наявність повного комплекту дозвільних документів Державного зразка дозволяє однаково якісно використовувати цей прилад як в персональних цілях, так і в організаціях та установах. Прилад також знайшов своє використання впідрозділах Національної Поліції України і вже зараз робить наші автошляхи більш безпечними.

Технічні характеристики:

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

Комплектація:

 1. Драгер АлкоФор 507
 2. Інструкція з експлуатації
 3. Мундштук-воронка
 4. Мундштук (5 шт.)
 5. Ремінець за зап’ястя
 6. Чохол
 7. Карта пам’яті SD
 8. Батарейки АА (2 шт.)
 9. Транспортувальний кейс
 10. Сертифікат перевірки типу по модулю «В». Виданий: ДП «Укрметртестстандарт».
 11. Сертифікат схвалення системи управління якістю по модулю «D». Виданий:ДП «Укрметртестстандарт».
 12. Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. Затвердженою Постановою КМУ від 13 січня 2016 року №94.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мітки: купити drager, драгер, алкотестер, алкометр, drager, Drager Interlock 7000